PRAZNIKI, PRIHAJAMO!

Leto 2019 smo zaključili s samimi imenitnimi dogodki. Najprej so učenci pripravili proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Sledil je odličen koncert Tolkalske skupine Glasbene šole Šentjur Splash z gosti. Člana skupine Splash pod vodstvom Eve Zavšek sta tudi naša devetošolca Lovro in Dominik, zato smo nastop spremljali še s toliko večjim zanimanjem in navdušenjem. Sledila je že tradicionalna prireditev Planina ima talent, kjer sta tudi tokrat blestela učenca Dominik in Matevž. Vsak po svoje pa so bili odlični vsi nastopi in si želimo, da učenci še zberejo pogum in se Talentov udeležijo. S pesmijo Na božično noč pa smo se poslovili od našega hišnika Tonija, ki se je upokojil. Prazniki, prihajamo!

GALERIJA FOTOGRAFIJ