PRVI ŠOLSKI DAN

Prvi šolski dan

DRAGI UČENCI!

Počitnice se počasi zaključujejo. V ponedeljek, 2. septembra, za vas naša šola zopet na široko odpira svoja vrata. S svojimi razredniki se dobite ob 7.55 v matičnih učilnicah. Za jutranje varstvo, dejavnosti po pouku in za kosilo bo poskrbljeno.

Šolski avtobusi bodo še to šolsko leto vozili enako kot preteklo šolsko leto, le ob petkih bo odvoz po 6. šolski uri. Tudi prvi šolski dan bo odvoz avtobusov po 6. šolski uri.

Učenci od 6. do 9. razreda boste do malice z razrednikom oz. razredničarko v matičnih učilnicah, nato pa bo sledil pouk po spodnjem urniku. 6. uro boste posamezni učenci imeli izbirne predmete.

TUKAJ lahko učenci od 6. do 9. razreda najdete urnike še za ostale dneve.

DRAGI PRVOŠOLČKI!

Vas pa skupaj s starši ga. Alenka Čokl, ki bo vaša razredničarka, v šoli pričakuje ob 13. uri.

Prijeten začetek novega šolskega leta vam želimo in se že veselimo srečanja z vami.

delavci šole z ravnateljico Matejko Zendzianowsky