ZIMSKI ŠPORTNI DAN

Konec januarja je bil športni dan. Eni so šli smučat, eni pa drsat. Jaz sem drsal in se bil drugič na istem drsališču. Ko sem začel drsati, sem se držal roba, da ne bi padel na hrbet. Drsal sem z učenci druge šole in nekaj razredov iz naše šole. Drugi so se drsali hitro, jaz pa sem drsal počasi. Eni so tudi trčili drug v drugega. Devetošolci so kradli kape drugim in so zato dobili kazen.
Zatem smo šli tudi kegljat, kjer smo metali krogle, da bi podrli keglje. V skupini smo bili jaz, Jakob in Anže. Bili smo kar dobri in smo prišli na predzadnje mesto. Drugi so bili veliko boljši, zmagale pa so osmošolke Mateja, Julija in Leila. Potem smo se odpravili z avtobusom v šolo.

Tilen Pajek, 6. r.

Drsati mi je bilo zanimivo, ker sem prvič drsala. Z drsanjem nisem imela težav, ker če znaš rolati, znaš tudi drsati. Z avtobusom smo šli na kegljišče. Na kegljišču smo se razdelili v deset skupin. V naši skupini smo bile Anja Jazbec, Neja Poljanec, Špela Zagajšek in jaz. Meni je bilo boljše na drsališču.

Laura Kunšek, 6. r.

GALERIJA FOTOGRAFIJ