VESELO V NOVO LETO

V četrtek, 12. 12. 2019, smo se odpravili v šolo popoldan. Prvi dve uri smo bili učenci v prazničnih delavnicah, kjer smo izdelovali sivkine mošnjičke, ognjičevo kremo, vizitke, venčke, posodice za piškote, smrečico, okraske in krasili medenjake. Po dveh urah ustvarjanja smo odšli v matične učilnice in izrezovali ptičke in ptičje hišice za okrasitev oken. Pojedli smo tudi malico.

Ob pol petih smo odšli v telovadnico, kjer je bila prireditev. Učenci razredne stopnje so nam predstavili različne vrste prometnih sredstev, pevski zbor in ansambelska igra pa so nam zaigrali in zapeli pesmico z naslovom Visoko nad oblaki. Po koncu prireditve nas je čakal šolski bazar, kjer so bili na voljo izdelki z delavnic.

Ema Jesenko, 8. r.

GALERIJA FOTOGRAFIJ